Final Yapmış En İyi Yabancı Dizi Önerileri
in ,

CoolCool BilgiliBilgili AlkışAlkış

Final Yapmış En İyi Yabancı Dizi Önerileri

Dijital Evim gözünden boş zamanlarınızda soluksuz izleyebileceğiniz final yapmış en iyi yabancı dizi önerileri.

Final yapmış en iyi yabancı dizi önerileri sanırım dizi severlerin sıkça yaptığı bir arama olsa gerek. Şahsen ben oldukça sık yapıyorum. Malum Türk işi dizilerin durumu ortada o yüzden birçoğumuz daha kısa ve tartışılmaz şekilde daha iyi yabancı dizilere yöneliyoruz. Ancak orada da içerikler çok hızlı tüketiliyor ve sık sık yeni dizi arayışına giriyoruz. Bu nedenle bu yazımda sizler ile severek izlediğim final yapmış en iyi yabancı dizi önerilerimi paylaşacağım.

Fringe

Final Yapmış En İyi Yabancı Dizi Önerileri

2008 yılında başlayıp 2013 yılında 5 sezon ve 100 bölümün ardından final yapan Fringe tartışmasız izlediğim en iyi dizilerden bir tanesi. Dizide Dünya’da yaşanan açıklanamayan olayları araştırma için kurulan Fringe biriminin başından geçen birbirinden enteresan maceraları anlatılıyor. Spoiler vermemek için çok detaya girmiyorum ancak enteresan olaylar, paralel evrenler, bilim, gizem gibi konular ilginizi çekiyorsa bu diziye bir şans verin bence.

Arrow

Final Yapmış En İyi Yabancı Dizi Önerileri

Oliver Queen zengin, yakışıklı kendinden başka hiç kimseyi düşünmeyen hem sevgilisine hem bacısına atlayan karaktersiz dallamanın tekidir. Bir gün babası ile çıkacağı yat gezisine sevgilisinin kardeşini yani baldan tatlı baldızı da götürür ama yat fırtınada alabora olur. Babasını bu felakette kaybeden zengin zübbemiz ıssız bir adaya düşer ve herkes onu öldü diye düşünürken o embesil olarak girdiği adadan modern zamanların Robin Hood’u olarak çıkıp kötülerle savaşmaya başlar.

Göz Atmak İster Misin? :  YouTube Denizinin İnci Taneleri

Bu Yazıya Bir Puan Vermek İster Misin?

0 points
Upvote Downvote

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Kendine Hayran Bırakan Instagram Hesapları

Kendine Hayran Bırakan Instagram Hesapları

Yani Başlayanlar İçin YouTube Rehberi

Yani Başlayanlar İçin YouTube Rehberi